KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsningar 13051017
nr 1305 1017
Nils G Stenqvist
(1934-2005), Sverige
Färgetsningar, 4 st, Signerad. Motivet: 10x14 & 27x20 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
måndag 3 februari 2020
kl 18:06:14
30/1 12:13:21
300 kr
3/2 17:23:07
Nils G Stenqvist
Läs mer om Nils G Stenqvist